Menu Position (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: disabled
lv: atspējots

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Content types
lv: Satura veidi

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Save
lv: Saglabāt

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Autocomplete taxonomy
lv: Taksonomijas auto-aizpildīšana

en: User page
lv: Lietotāja lapa

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: User roles
lv: Lietotāja lomas

en: Restricted to certain pages
lv: Iespējots tikai noteiktām lapām
