Menu position (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Cancel
mr: रद्द

en: Language
mr: भाषा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: edit
mr: संपादन

en: Taxonomy term
mr: वर्गीकरण संज्ञा

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Conditions
mr: अटी
