Menu position (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: disabled
ast: desactiváu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: Enabled
ast: Activáu

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Save
ast: Guardar

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Autocomplete taxonomy
ast: Taxonomía del autocompletáu
