Menu position (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Language
km: ភាសា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Autocomplete taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់​បំពេញ​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
km: បញ្ជាក់​ទំព័រ​ដោយ​ប្រើ​ផ្លួវ​របស់​ពួក​វា​ ។ បញ្ចូល​ផ្លូវ​មួយ​ក្នុង​មួយ​ជួរ ។ សញ្ញា​ '*' ​ជា​តួ​អក្សរ​ជំនួស ។ ផ្លូវ​ជា​ឧទាហរណ៍​គឺ​ %blog សម្រាប់​ទំព័រ​កំណត់​ហេតុ​បណ្តាញ​ និង​ %blog-wildcard ​សម្រាប់​រាល់​កំណត់​ហេតុ​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ ។ %front គឺ​ជា​ទំព័រ​មុខ​ ។

en: Restricted to certain pages
km: បាន​ដាក់​កម្រិត​ទៅ​​ទំព័រ​ជាក់លាក់​
