Menu position (7.x-1.2) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Pages
se: Siiddut

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke
