Menu Position (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: disabled
sk: vypnuté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Save
sk: Uložiť

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Autocomplete taxonomy
sk: Automatické dokončovanie taxonómie

en: User page
sk: Stránka používateľa

en: Parent menu item
sk: Nadradená menu položka

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: User roles
sk: Kategórie používateľov

en: Administrative title
sk: Názov pre administráciu

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.

en: Restricted to certain pages
sk: Obmedziť pre konkrétne stránky
