Menu Reference (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Depth
az: Dərinlik

en: Unknown
az: Naməlum

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: - Select -
az: - Seçin -

en: exposed
az: məruz
