Menu Reference (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Depth
be: Глыбіня

en: Unknown
be: Невядомы

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: - Select -
be: - Выбраць -
