Menu Reference (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Depth
ca: Profunditat

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: exposed
ca: exposat

en: grouped
ca: agrupat
