Menu Reference (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Depth
cs: Hloubka

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Select list
cs: Seznam

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: exposed
cs: vystavený

en: grouped
cs: seskupeno
