Menu Reference (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Depth
cy: Dyfnder

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Select list
cy: Dewis rhestr

en: exposed
cy: agored
