Menu Reference (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Depth
da: Dybde

en: Unknown
da: Ukendt

en: Select list
da: Valgliste

en: - Select -
da: - Vælg -

en: exposed
da: blotlagt

en: grouped
da: grupperet
