Menu Reference (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Depth
el: Βάθος

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
