Menu Reference (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Depth
et: Sügavus

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: - Select -
et: - Vali -

en: Menu items
et: Menüü kirjed

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: grouped
et: grupeeritud

en: Language options
et: Keele valikud
