Menu Reference (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Menu items
eu: Menu item-ak

en: exposed
eu: agerian jarri
