Menu Reference (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Depth
fa: عمق

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Select list
fa: فهرست انتخاب

en: - Select -
fa: - انتخاب -
