Menu Reference (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Depth
fr: Profondeur

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Select list
fr: Liste de sélection

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Menu items
fr: Eléments de menu

en: exposed
fr: exposé

en: grouped
fr: groupés
