Menu Reference (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Depth
gl: Profundidade

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Select list
gl: Lista de selección

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Menu items
gl: Elementos de menú

en: exposed
gl: exposto
