Menu Reference (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Depth
hi: गहराई

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Select list
hi: सूची का चयन करें

en: - Select -
hi: - चुनें -
