Menu Reference (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Depth
hu: Mélység

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Select list
hu: Legördülő lista

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Menu items
hu: Menüelemek

en: exposed
hu: felfedett

en: grouped
hu: csoportosított
