Menu Reference (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Content
id: Konten

en: Depth
id: Kedalaman

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Select list
id: Daftar pilihan

en: - Select -
id: - Pilih -

en: exposed
id: terekspos

en: grouped
id: terkelompok
