Menu Reference (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Depth
it: Profondità

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Select list
it: Elenco di selezione

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Menu items
it: Elementi di menu

en: exposed
it: esposto

en: grouped
it: raggruppati
