Menu Reference (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Depth
jv: Jerone

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: - Select -
jv: - Pilih -
