Menu Reference (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Depth
lv: Dziļums

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Menu items
lv: Izvēlnes ieraksti

en: exposed
lv: eksponēts
