Menu Reference (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Depth
nl: Diepte

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Select list
nl: Selectielijst

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Menu items
nl: Menu-items

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: grouped
nl: gegroepeerd
