Menu Reference (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Depth
pl: Głębokość

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Menu items
pl: Menu

en: exposed
pl: udostępniony

en: grouped
pl: pogrupowane
