Menu Reference (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Select list
sk: Výberové pole

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: exposed
sk: odkrytý
