Menu Reference (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Depth
ta: ஆழம்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Select list
ta: தெரிவு பட்டியல்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
