Menu Reference (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Depth
vi: Độ sâu

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Select list
vi: Danh sách chọn

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Menu items
vi: Các liên kết trên trình đơn

en: exposed
vi: đã trình bày
