Menu Reference (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Menu items
bo: གདམ་བྱང་ཚན་པ།

en: exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ

en: grouped
bo: ཚོ་ཁག་བཟོས་ཟིན
