Menu Reference (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Depth
de: Tiefe

en: Unknown
de: Unbekannt

en: Select list
de: Auswahlliste

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Menu items
de: Menüpunkte

en: exposed
de: hervorgehoben

en: grouped
de: gruppiert
