Menu Reference (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Depth
es: Profundidad

en: Unknown
es: Desconocido

en: Select list
es: Lista de selección

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Menu items
es: Elementos de menú

en: exposed
es: expuesto

en: grouped
es: agrupados
