Menu Reference (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Depth
he: עומק

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Menu items
he: פריטי תפריט

en: exposed
he: חשוף
