Menu Reference (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Depth
ja: 深さ

en: Unknown
ja: 不明

en: Select list
ja: 選択リスト

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: exposed
ja: 表示

en: grouped
ja: グループ化
