Menu Reference (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Depth
lt: Gylis

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Menu items
lt: Meniu elementai

en: exposed
lt: atskleistas
