Menu Reference (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Depth
oc: Prigondor

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Select list
oc: Lista de seleccion

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Menu items
oc: Elements de menú

en: exposed
oc: expausat
