Menu Reference (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Content
te: సారము

en: Depth
te: లోతు

en: Unknown
te: తెలియని

en: Select list
te: జాబితాను ఎంచుకోండి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
