Menu Rules (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Menu
fa: منو

en: Node
fa: محتوا

en: Rules
fa: قوانین

en: Menu link title
fa: عنوان پیوند منو
