Menu Rules (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Menu
ja: メニュー

en: Node
ja: ノード

en: Rules
ja: ルール

en: Menu link title
ja: メニューリンクのタイトル

en: Nid
ja: ノードID
