Menu Rules (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Menu
lt: Meniu

en: Node
lt: Mazgas

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Menu link title
lt: Meniu elemento pavadinimas
