Menu Rules (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Menu
tr: Menü

en: Node
tr: Düğüm

en: Rules
tr: Kurallar

en: Menu link title
tr: Menü bağlantı başlığı
