Menu Rules (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Menu
uk: Меню

en: Node
uk: Матеріал

en: Rules
uk: Правила

en: Menu link title
uk: Назва посилання меню

en: Menu parent
uk: Батько меню
