Menu Rules (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Menu
de: Menü

en: Node
de: Beitrag

en: Menu link title
de: Linktitel des Menüpunkts

en: Nid
de: Beitrags-ID

en: Menu parent
de: Übergeordnetes Menü
