Menu Rules (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Language
et: Keel

en: Menu
et: Menüü

en: Node
et: Postitus

en: Rules
et: Reeglid

en: Menu link title
et: Menüüviite pealkiri
