Menu Rules (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Menu
oc: Menú

en: Node
oc: Nosèl

en: Rules
oc: Règlas

en: Menu link title
oc: Títol del ligam dins lo menú

en: Nid
oc: Nis
