Menu Rules (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Menu
ro: Meniu

en: Node
ro: Nod

en: Rules
ro: Reguli

en: Menu link title
ro: Titlul legăturii de meniu
