Menu Rules (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Menu
ru: Меню

en: Node
ru: Материал

en: Rules
ru: Правила

en: Menu link title
ru: Название ссылки меню

en: Menu parent
ru: Предок меню
