Menu Rules (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Menu
sv: Meny

en: Node
sv: Nod

en: Rules
sv: Regler

en: Menu link title
sv: Titel på menylänken

en: Menu parent
sv: Överliggande meny
