Menu Rules (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Node
da: Indholdselement

en: Menu item
da: Menupunkt

en: Rules
da: Regler

en: Menu link title
da: Titel
