Menu Rules (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Menu
el: Μενού

en: Node
el: Κόμβος

en: Menu item
el: Στοιχείο μενού

en: Menu link title
el: Τίτλος παραπομπής μενού
